دانلود فیلم

تبلیغاتــــ advertising

آخرین مطالب سایت دانلود فیلم


مقیسه: به مرور زمان آثار خروج از رکود را حس می‌کنید
خاموشی آتش جنگل‌ها بدون مردم نمی‌شود
توضیحات محمدعلی نجفی درباره برنامه‌اش برای شهرداری تهران
انتقادات دختر آیت‎الله هاشمی به روحانی

۲۷۳ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

یک سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی می‌گوید که آینده روابط ایالات متحده با ایران منوط به شفاف‌سازی تهران درباره سرنوشت افسر پیشین اف‌بی‌آی است.

تمامی راکبان و مالکان موتورسیکلت های شهر تهران که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک دارند،باید به منظور دریافت مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک در سامانه www.motorcycle1396.tehran.ir ثبت نام کنند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از جلسه کمیته تعامل با دولت این فراکسیون با رئیس جمهور خبر داد و گفت: فردا ۱۵ شاخص کابینه دوازدهم از دیدگاه فراکسیون، به رئیس جمهور اعلام خواهد شد.

اکراه سرمایه‌دار خارجی برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و پروژه‌های عمرانی کشور از یک سو و مهیا نبودن شرایط داخلی برای سرمایه‌گذار خارجی با سنگ‌اندازی‌هایی همچون قوانین سختگیرانه، عدم تامین امنیت سرمایه و … از سوی دیگر نشان می‌دهد که استقبال از سرمایه‌گذار خارجی خوراک رسانه‌ای بوده و در حاکمیت چندان پذیرفته نیست.

سازمان امور مالیاتی در بخشنامه‌ای اعلام کرد: مودیان مالیاتی می‌توانند با پرداخت ۴۰ تا ۶۰ درصد بدهی خود، از تقسیط مابقی بدهی مالیاتی تا حداکثر ۶ ماه بهره مند شوند.

متقاضیان بازی در نقش گربه سیاه در فیلم قصه های وحشت در سینمای هالیوود، ایالات متحده،سال 1961 را مشاهده می کنید.

وزیر امورخارجه سودان اعلام کرد، اگر آمریکا و سودان به همکاری براساس توافق انجام شده ادامه دهند واشنگتن پس از سه ماه همه تحریم ها را لغو خواهدکرد.

معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی گفت: مجتمع‌های خدماتی ـ رفاهی و بین راهی باید در بخشی از پروژه‌های معماری راه و منظر که از سوی وزارت راه و شهرسازی تصویب می‌شود مشارکت کنند.

کشورهای عضو بلوک تجاری مرکوسور با انتشار بیانیه مشترکی خواستار پایان خشونت‌ها در ونزوئلا شدند.

این انقلاب با تکیه بر شور و انگیزه جوانان پیروز شد و این نظام با فداکاری آنها بقای خود را تضمین کرد. در ادامة راه نیز چاره‌ای جز تکیه بر جوانان در انجامِ کارهایِ بزرگ و ماندگار نیست و یکی از کارهای بزرگْ جسارتِ «خود‌انتقادی» و متحوّل کردن اصول‌گرایی، بدونِ تضعیفِ این جریان در مقابل رقیبی است که اصلی‌ترینِ هنر آنْ تزریقِ ترسِ مصنوعی به جامعه، به قصدِ فراموش کردنِ وعده‌ها و ناکارآمدی‌هایش است.

صفحات سایت
i> http://pnuna.avaxblog.com/
  • http://wp-theme.avaxblog.com/
  • http://niushaschool.avaxblog.com/
  • http://miiniikatahamii.avaxblog.com/
  • http://sheydaw-amirhoseiwn.avaxblog.com/
  • http://akhbar-irani.avaxblog.com/
  • http://tanzimekhanevadeh.avaxblog.com/